O stronie

Desktop2

Kia Ora! W lutym 2017 udało nam się szczęśliwie “wyklikać” jedną ze 100 wiz “Work&Holiday” do Nowej Zelandii. Od czerwca 2017 chodzimy do góry nogami, mieszkamy i pracujemy w Auckland, a w wolnym czasie staramy się poznać ten kraj na końcu świata.

Stronę, na której moglibyśmy się dzielić naszymi zdjęciami i doświadczeniami, planowaliśmy otworzyć już od jakiegoś czasu, jednak jakoś nigdy nie było nam po drodze….Lepszego momentu niż wyjazd na drugą półkulę chyba nie znajdziemy, więc voila – jest i ona! 🙂

Będziemy wrzucać tu zdjęcia z naszych przeszłych, a przede wszystkim przyszłych podróży. Żeńska część naszego duetu jest odpowiedzialna za excelowe tabelki, zestawienie kosztów i praktyczną stronę podróżowania. Część męska to bardziej uzdolniona artystycznie dusza (choć inżynier), więc tworzy całą fotograficzną oprawę.

Podróżujemy zawsze na własną rękę, z różnym budżetem, ale najlepiej jak najtaniej. Autostop, couchsurfing i spanie na dworcach nam niestraszne, choć trzeba przyznać, że z upływem lat robimy się coraz bardziej wygodni i wolimy transport własnym samochodem 🙂 Lubimy się przemieszczać, więc nasze wyjazdy to w 99% objazdówki.

Będzie Nam niezmiernie miło, jeśli trafi tu kiedykolwiek ktoś poza naszą rodziną i znajomymi, a jeszcze bardziej, jeśli znajdzie coś pożytecznego! A jak nie, to mamy nadzieję, że przynajmniej spodobają się zdjęcia 🙂 Enjoy!

IMG_20181112_184107